Тернопільська обласна військова адміністрація оголосила про зимову програму грошової допомоги вимушеним переселенцям (ВПО) в області. Ініціатива спрямована на надання фінансової підтримки у зимовий період та організована у співпраці з Червоним Хрестом.

Переселенці Тернопільської області мають право на отримання 3,2 тисяч гривень як зимову грошову допомогу. Цю суму буде розподілено на три місяці, внаслідок чого загальна підтримка складе 9,6 тисяч гривень.

Прийнятні групи:

Багатодітні сім'ї.

Самотні пенсіонери.

Самотні матері чи батьки.

Сім'ї із дітьми з обмеженими фізичними можливостями.

Зареєструватися на зимову грошову допомогу можуть громадяни, які входять до зазначених уразливих груп, які не зареєструвалися протягом останніх трьох місяців. Період реєстрації з 9 до 19 січня.

Охоплені міста:

Борщів;

Бучач;

Чортків;

Бережани;

Кременець;

Збараж;

смт Гусятин;

Підволочиськ;

с.Товсте.

Додаткова реєстрація.

Для тих, хто не зміг зареєструватись у початковий період, з 22 по 26 січня відбудеться повторна реєстрація у місті Тернополі за адресою: вул. Мостово-Бічна, 6.

Зимова програма грошової допомоги є цінним механізмом підтримки вразливих груп населення, спрямованим на полегшення фінансових проблем у холодні місяці.

Співпраця Тернопільської обласної військової адміністрації та Червоного Хреста наголошує на важливості громадських та організаційних зусиль у наданні допомоги вимушеним переселенцям.

Нагадаємо, пережити зиму за будь-яку ціну: українцям роздадуть унікальні набори. Навіть обігрівач вручать

Раніше «Українці» повідомляли, частину пенсіонерів "озолотять" у році Дракона: виплати підвищать двічі – коли та як зміняться пенсії

Як повідомляли «Українці», дуже несподівано: Нова пошта змінює свою назву