Українська бізнес-вумен Тетяна Глиняна, яка очолює компанію з державними контрактами на постачання харчування для Збройних сил України, відреагувала на публікацію NV щодо її готельного бізнесу в Хорватії. Глиняна заперечила, що її інвестиції в Хорватію фінансувалися з доходів від угод з Міноборони України.

"Всі мої інвестиції в Хорватії здійснювались без залучення коштів від українських державних контрактів. Прибутки моєї фірми в Україні, які ми отримуємо від надання харчових та логістичних послуг державі, інвестуються в розвиток та підтримку самого бізнесу всередині країни. Крім того, навіть якби ми використовували ці прибутки, вони були б недостатніми для придбання нерухомості в Хорватії", - зазначила Глиняна.

Глиняна також пояснила, що її бізнес-інтереси в Хорватії існують уже понад десятиліття і базуються на коштах, отриманих від операцій із фінансовими інструментами та підтримки місцевих партнерів. Вона зазначила, що її компанії мають значні боргові зобов’язання у Хорватії.

Вона також наголосила, що з початку введення в Україні воєнного стану, Нацбанк заборонив виведення коштів за кордон. "Це означає, що мої особисті кошти та кошти моєї компанії не могли бути використані для здійснення будь-яких фінансових операцій, пов’язаних з бізнес-діяльністю в Хорватії", - додала вона.

Глиняна також зазначила, що розробляє бізнес в Україні більше 25 років і її компанія має контракти з Міністерством оборони України на постачання харчування для Збройних сил України. Вона підкреслила, що всі тендерні закупівлі проводяться через систему Prozorro та відбуваються за найнижчими цінами.

"Мені прикро, що матеріал спричинив хвилю негативу та безпідставної критики на мою адресу", - сказала вона і додала, що за всі роки своєї діяльності, як в Україні, так і в Хорватії, не було висунуто жодних обвинувачень щодо її діяльності з боку контролюючих чи правоохоронних органів.