Поки що українці готуються до непростої зими, благодійні фонди відіграють вирішальну роль у наданні допомоги тим, хто стикається з труднощами.

Відповідну інформацію розмістив на сайті «znaj.ua»

«Terre des hommes - Ukraine» - один із таких фондів, який надає підтримку мешканцям, пропонуючи обігрівачі та предмети першої необхідності непродовольчі, особливо в районах, що постраждали від війни.

Ця ініціатива допомоги охоплює мешканців кількох регіонів, у тому числі:

Чернігівська.

Суми.

Харків.

Дніпропетровськ.

Запоріжжя.

Миколаївська область.

Показово, що ця допомога не обмежується переміщеними особами; ті, хто вирішив залишитись на своїй території, незважаючи на військові дії, також мають право на підтримку.

Деталі допомоги:

Щоб отримати цю підтримку, мешканці зазначених регіонів, що потребують, можуть заповнити реєстраційну форму, надану фондом. Крім того, довідка містить детальну інформацію про вміст наборів для догляду, включаючи список предметів, що входять до них.

Ця ініціатива є рятівним колом для багатьох людей, які зіткнулися із суворими реаліями зими, забезпечуючи теплом та необхідними ресурсами для вирішення проблем сезону.

Коли державні та неурядові організації об'єднують зусилля, колективні зусилля спрямовані на полегшення тягаря, з яким стикаються люди у ці важкі часи.

Нагадаємо, учасниці шоу "Холостяк" ублажають російського репера на Балі: "Ласково українізуємо"

Раніше «Українці» повідомляли, мільйони українців під серйозною загрозою: уряд зробив екстрену заяву

Як повідомляли «Українці», нашумілий закон про мобілізацію: про що сперечається уряд і до чого готуватися. Важливі подробиці