Повідомляється, що індексацію пенсій планують провести 2024 року. Так, це нібито підтвердила заступник міністра соціальної політики Дарина Марчак.

Очікується, що традиційна щорічна індексація пенсій, запланована на 1 березня, продовжиться, незважаючи на фінансові проблеми, спричинені повномасштабною війною.

Мінсоцполітики планує провести індексацію із 1 березня 2024 року; проте конкретні умови буде остаточно визначено після затвердження державного бюджету.

Чи проіндексують пенсії у 2024 році
Чи проіндексують пенсії у 2024 році

Варто зазначити, що той факт, що держава нібито ще не затвердила бюджету на цей рік, сильно збентежила українців. Саме тому люди не стали мовчати і почали писати свої думки під цією новиною.

«А що,бюджет на цей рік ще не ухвалили?», «Під час війни і фінансової скрути з нею пов'язаної треба взагалі заборонити виплати з госбюджету більше 50000. Будь то пенсія чи зарплата - без різниці», «А то комусь з 2 до 3 тисяч не знають за який рахунок підвищити, а комусь по 100 000 штук і більше виплачують», «Якщо не затверджено бюджет то немає коштів на оплату пільгових ліків, а мене це дуже турбує», - пишуть українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Коментарі українців
Коментарі українців

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, в Україні вже перерахували частину пенсій: хто отримуватиме більше і на скільки

Раніше «Українці» повідомляли, в Україні радикально візьмуться за боржників і жорстко каратимуть: "Зовсім уже ох*їли"

Як повідомляли «Українці», пенсіонери, яких нема кому доглядати, можуть отримати фінансову допомогу: доплати щомісячні