У перший тиждень нового року у Києві зафіксували понад 10 тисяч нових випадків грипу та респіраторних інфекцій, у тому числі COVID-19, причому приблизно 50% випадків торкнулося дітей. На жаль, десять дорослих померли від цієї хвороби у лікарнях. За останні три місяці приголомшливі 1,9 мільйона людей по всій Україні захворіли на атипову пневмонію, грип і COVID-19.

Київська військова адміністрація закликає всіх мешканців дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я. Зокрема, рекомендується носити маски і робити щеплення.

Найефективніший захист від COVID-19 передбачає проходження триразового курсу вакцинації. У 2024 році ці щеплення, як і раніше, надаватимуться безкоштовно кожному українцю. Записатися на щеплення можна у сімейних лікарів або у спеціально відведених пунктах вакцинації у медичних закладах.

Детальну інформацію про найближчі центри вакцинації, включаючи адреси та години роботи, можна дізнатися на сайті МОЗ або зателефонувавши до контактного центру МОЗ за телефоном 0 800 602019.

На даний момент в центрах вакцинації вводяться вакцини Janssen (Johnson & Johnson) і Comirnaty (Pfizer). Примітно, що вакцина проти COVID-19 доступна для дітей віком від 5 років та старше з використанням вакцини Pfizer-Comirnaty.

У ці важкі часи приділіть пріоритетну увагу своєму добробуту та благополуччю своїх близьких. Навіть в умовах війни, що триває, не можна нехтувати здоров'ям. Життя та здоров'я кожного українця мають першорядне значення!

Нагадаємо, Настя Каменських без макіяжу вперше здалася 2024 року: після чуток про розлучення з Потапом

Раніше «Українці» повідомляли, покинув цей світ легендарний футболіст і власник "Золотого м'яча": він був кумиром сотень мільйонів

Як повідомляли «Українці», приємний бонус від "Нафтогазу": знижка на газ для споживачів