Вже багато хто чув, що мінімальну пенсію в 2024 році в Україні планується підвищити з 1 січня. В результаті планового коригування та індексації пенсійних виплат мінімальна пенсія збільшиться на 268 гривень та становитиме 2361 гривню.

Це коригування безпосередньо пов'язане зі зміною прожиткового мінімуму, який, за прогнозами, 2024 року становитиме 2920 гривень. Збільшення мінімальної пенсії є стратегічним кроком, що дозволяє йти нібито в ногу зі змінною вартістю життя і гарантувати пенсіонерам можливість підтримувати розумний рівень життя.

Індексація пенсій в Україні
Індексація пенсій в Україні

Українці, які чекають на підвищення виплат, не змогли промовчати після таких цифр, і вирушили в розділ з коментарями, щоб висловити свою думку.

«Нема слів....А мені цікаво, де в світі є такі пенсії», «А як людині прожити на ці копійки?», «У магазин зайдеш подивишся все їсти, краще б не було, то хоч би легше було, що немає нічого.......», «З 1-го січня піднімуть не всім. Моя пенсія залишиться без змін - 2520. Живи та радуйся!», - залишають відгуки українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, за борги по комуналці відключатимуть електроенергію: "страждатимемо" у темряві та холоді

Раніше «Українці» повідомляли, пенсіонери, яких нема кому доглядати, можуть отримати фінансову допомогу: доплати щомісячні

Як повідомляли «Українці», ПриватБанк раптово змінює правила гри: стосується грошових переказів