Українська влада випустила попередження про сувору погоду, оскільки країна готується до екстремальних погодних умов, включаючи зниження температури до -25°C, хуртовини та ожеледицю.

Очікується, що несприятливі погодні умови вплинуть на основні дороги, що може призвести до їхнього закриття. Громадянам рекомендується дотримуватися запобіжних заходів і бути в курсі останніх подій.

Основні дороги, які потенційно можуть бути порушені:

М-05 Київ – Одеса.

М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине.

М-13 Кропивницкий – Платоново.

М-22 Полтава – Олександрія.

H-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь.

Н-11 Дніпро – Миколаїв.

Н-24 Благовіщенське - Миколаїв.

Н-31 Днепр – Царичанка – Кобеляки – Решетиловка.

Громадян закликають відповідним чином планувати свої маршрути та по можливості залишатися вдома, щоб уникнути непотрібних ризиків, пов'язаних із суворими погодними умовами. Слідкуйте за офіційними оголошеннями, щоб отримати в режимі реального часу оновлення про закриття доріг та заходи безпеки.

Скрін публікації
Скрін публікації

Суворі погодні умови, включаючи екстремальні температури, хуртовини та ожеледицю на дорогах, створюють серйозні проблеми для транспорту та громадської безпеки в Україні. Потенційне закриття основних доріг наголошує на необхідності того, щоб громадяни приділяли пріоритетну увагу безпеці та вживали необхідних запобіжних заходів.

Влада активно стежить за ситуацією та надає оновлену інформацію для забезпечення обізнаності громадськості. Жителям бажано залишатися в курсі подій офіційними каналами, планувати альтернативні маршрути і, якщо можливо, обмежувати поїздки в період несприятливих погодних умов, щоб знизити потенційні ризики.

Нагадаємо, Тіна Кароль біж спідньої білизни втиснула соковиті форми: виставила свою "духовку" крупним планом

Раніше «Українці» повідомляли, мільйони українців хочуть залишити без виплат: буде неймовірно важко

Як повідомляли «Українці», пенсіонерів готують: без цього виплат не буде