Бійці ГУР уже неодноразово демонстрували свій вкрай високий професіоналізм. Вони проводили такі операції, на які не наважувалися навіть у США.

Як, наприклад, історія про порятунок людей з Афганістану, коли країна була захоплена терористами. Операція, яка мала тривати кілька годин, розтягнулася на кілька днів і неодноразово була на межі зриву. Таліби вимагали офіційних переговорів, але в місцях панував хаос. Місія розпочалася вранці 16 вересня і стала першою, коли американські війська залишили Афганістан. З Кабула мали евакуювати близько 100 осіб – українців та афганців, які перебувають у зоні ризику.

Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua
Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua

Зараз стало відомо про безпрецедентну вилазку наших військових у лігво російських оккупанто і завдали їм серйозних втрат.

Так, наголошується, що російські терористи стали частіше проводити диверсії на території громад, що розташовані поблизу державного кордону України. Місцеві жителі постійно зазнавали атак ворога.

"Згідно з отриманим розвідданим, на російських позиціях у Грайворонському районі Білгородської області вище керівництво окупаційної армії РФ запланувало перевірку через невдоволення і скарги тамтешнього особового складу поганими умовами служби. Перед приїздом московських "ревізорів" рядові загарбники метушилися – стали проводити активні інженерні роботи”, - зазначають у ГУР.

Спецоперація ГУР, кадр із відео
Спецоперація ГУР, кадр із відео

У зв'язку з цим українські розвідники вирішили провести спецоперацію, яка б не лише завдала втрати ворогові, а й погіршила морально-психологічний стан у лавах окупантів. Так, спецназ ГУР замінував єдину дорогу, якою пересувалися російські військовослужбовці на вказаній ділянці, а також атакували російський взводний опорний пункт.

Спецоперація ГУР, кадр із відео
Спецоперація ГУР, кадр із відео

"Внаслідок вогневого нальоту із застосуванням стрілецької зброї та мінометів, а також підриву на українських мінах ворог зазнав втрат. Кількість ліквідованих та поранених окупантів уточнюється, - повідомили в ГУР.

Нагадаємо про новий наступ на Київ: експерт пояснив, навіщо лякають українців.

Раніше ми повідомляли, що чоловік не захотів йти до ТЦК через те, що йому Бог не дозволяє, але бар він таки пограбував.