Нещодавно стало відомо, що США вже вичерпали свої фінансові запаси на допомогу Україні.

Іденге не будуть, поки парламент не збереться і не проголосує за новий пакет допомоги. До того часу нам потрібно справлятися самотужки і українська влада вже заявляла, що без фінансової підтримки заходу багато держслужбовців не можуть отримати свої виплати у 2024 році.

Гроші: скрін з відео
Гроші: скрін з відео

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив про те, що Україна даватиме відсіч Росії тими ресурсами, які вона має. Цей коментар він дав у відповідь на запитання журналістки CNN, який є "план Б" України в умовах затримки військової допомоги від союзників.

"У нас немає плану Б. Ми впевнені в плані А. Україна завжди боротиметься з наявними у неї ресурсами", — сказав Кулеба.

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба

Він наголосив, що підтримка України "не є благодійністю" — це інвестиція у безпеку країн НАТО, зокрема США. Кулеба пояснив, що у разі можливої ​​перемоги Росії, інші країни "матимуть спокусу" розпочинати нові війни — тоді США доведеться заплатити "набагато вищу ціну" порівняно із нинішньою підтримкою України.

"Ті, хто у своїх зовнішньополітичних розрахунках вважає, що Путін не зважиться атакувати країну НАТО, якщо він побачить, що може досягти успіху в Україні, роблять величезну помилку і мають змінити роботу", - додав глава українського МЗС.

Володимир путін, кадр з відео
Володимир путін, кадр з відео

Нагадаємо, що мер Скадовська "розніс" Квартал після скандального жарту: "Українські гниди".

Раніше ми повідомляли, що Емманюель Макрон у новорічній промові говорив про Україну: "Разом з ними підтримаємо".