З 2024 року для вітчизняних споживачів в Україні очікується запровадження тарифу на обслуговування побутового газового обладнання, що є третім платіж за природний газ.

Ці додаткові витрати насамперед стосуватимуться тих, хто проживає в багатоповерхових будинках. В послугу входять різні завдання, такі як перевірка газопроводу та ущільнень перехідників, виявлення витоків тиску повітря, обслуговування запірної арматури та інших пристроїв.

Газопостачальні компанії зобов'язані опублікувати вартість обслуговування кожного багатоповерхового будинку разом із графіками проведення технічних оглядів не пізніше 5 січня 2024 року. Орієнтовні ціни на дані послуги прогнозуються на рівні 155,5 гривні на рік або 25,9 гривні кожні півроку на кожну квартиру, залежно від складності газового обладнання приміщення.

Варто зазначити, що українці вирішили не мовчати та залишили чимало відгуків під такою новиною.

«А депутати всі в нас бомжі. Ні за що не платять. Тільки їм ми платимо за все... Ми всім службам давно зарплати платимо з податків. Брав газ, не брав і також воду, світло і тд ПЛАТИ!!!», «Що ви там собі вигадуєте? Ні сорому у вас!!!, а за що ми взагалі тоді платимо? Може ще й за чоботи будемо платити тому хто буде приходити та вентилі ті перевіряти. Це державний рекет!!!. Запровадьте вже краще лічильники нам на спину за вдих загазованого повітря, та видих спожитого!!!», - убурюються українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, усім українцям краще присісти! Тарифи на комуналку у 2024 році можуть стати непідйомними. Цифри захмарні

Раніше «Українці» повідомляли, пенсіонерів нарешті почули: виплати чиновникам уріжуть, а простому народу піднімуть

Як повідомляли «Українці», це ще не вистачало: основний і доступний продукт сильно злетів у ціні