Нещодавній законопроект про мобілізацію, внесений до Верховної Ради, піддався критиці за те, що не було враховано всіх потенційних джерел поповнення Збройних Сил.

На думку колишнього народного депутата, спеціального агента та офіцера Збройних сил України (ЗСУ) Ігоря Лапіна, законодавство має також враховувати заклики силовиків та мобілізацію молодих пенсіонерів.

Лапін стверджує, що набір у ЗСУ, а також мобілізація молодих пенсіонерів могли б суттєво сприяти зміцненню лав Збройних Сил. Молоді пенсіонери, особливо колишні правоохоронці, які вийшли на пенсію у 40 або трохи менше 40 років, найчастіше здорові, відносно молоді і мають військову освіту. Незважаючи на це, нині вони не включені до мобілізаційних зусиль.

Лапін сподівається, що між першим і другим читанням до законопроекту буде внесено поправки, покликані усунути ці побоювання. Він наголошує на важливості розгляду всіх потенційних джерел набору персоналу для забезпечення більш ефективної стратегії мобілізації Збройних Сил України.

Скрін публікації
Скрін публікації

Нагадаємо, змусили подати списки до ТЦК: будуть наслідки та покарання

Раніше «Українці» повідомляли, Оля Полякова та захисник "Азовсталі": Михайло Діанов відверто розповів про стосунки із зіркою

Як повідомляли «Українці», впливає на роботу мозку пенсіонерів: це краще знати