2 січня 2024 року росіяни мабуть протверезілі після Нового року і взялися лупити ракетами по Україні: постраждали Київ та Харків.

Зараз відомо, що Росія витратила на обстріл України 2 січня близько $620 млн, згідно з даними Forbes. У той же час 29 грудня атака коштувала $1,27 млрд.

Для розрахунку вартості цих ракет Forbes використав наступні оцінки: вартість ракети Х-101 - $13 млн, "Калібр" - $6,5 млн, "Іскандер" - $3 млн, "Онікс" - $1,25 млн, Х-22 - $1 млн, "Точка-У" – $0,3 млн, Х-55 – $2 млн, Х-555 – $4 млн, Х-47 "Кинжал" - $15 млн, Shahed-136 - $50 000.

Результат російської ракетної атаки на Україну, фото із соцмереж
Результат російської ракетної атаки на Україну, фото із соцмереж

Більше того, в деяких рафонах столиці в українців зникли світло та вода. На щастя, спеціалісти одразу ж взялися до роботи і в Укренерго, наприклад, заявили, що запровадження графіків відключення світла не планується.

Незважаючи на відмінну працю ППО, сьогодні були влучення в цілу низку об'єктів "Укренерго" та обленерго на Київщині, і тому були певні перерви у енергопостачанні. Про це заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

"Ми досить оперативно, буквально за кілька годин, відновили роботу необхідного обладнання, і вже більшість споживачів міста Києва та прилеглих населених пунктів мають надійне електропостачання. Також відновлено роботу систем водопостачання міста", - розповів він, коментуючи в ефірі національного телемарафону наслідки ранкової масованої атаки ворога.

наслідки ракетного удару по Києву 2 січня 2024 року
наслідки ракетного удару по Києву 2 січня 2024 року

Кудрицький зазначив, що, незважаючи на певні ушкодження та складнощі, спричинені сьогоднішньою атакою, вона не несла критичної загрози для роботи енергосистеми. Отже, немає необхідності у запровадженні надзвичайного чи особливого становища в енергосистемі.

Нагадаємо, що Валерій Залужний повідомив деталі ракетної атаки в Україну.

Раніше ми повідомляли, що ракетна атака 2 січня: Київ під потужним ударом. Що зараз відомо.