5 грудня 2023 року Національна комісія з регулювання у сфері енергетики та комунального господарства (НКРЕКП) ухвалила Постанову № 2291, затвердивши договір на обслуговування систем внутрішнього газопостачання багатоквартирних будинків.

Ключові положення схвалених поправок включають такі зобов'язання операторів газорозподільних систем:

Оновлення існуючих договорів на технічне обслуговування систем внутрішнього газопостачання в багатоквартирних будинках для приведення їх у відповідність до новоствореного Типового договору.

Інформувати співвласників багатоквартирних будинків про укладення договорів за формою Типового договору із зазначенням реквізитів у рахунках на оплату послуг з газопостачання.

Акт надання послуг з газорозподілу тепер прирівнюється до виконання Типової угоди, що унеможливлює підписи обох сторін для такої угоди.

Споживачі можуть розраховувати на отримання виправлених квитанцій із додатковою колонкою. Як зазначено у типовому договорі, обслуговування внутрішніх мереж є щорічною оплатою з боку замовника.

Вартість цієї послуги визначає оператор системи хронометражу. Ці нормативні зміни спрямовані на стандартизацію та вдосконалення договірної бази з технічного обслуговування систем внутрішнього газопостачання багатоквартирних будинків.

Скрін публікації
Скрін публікації

Важливо відзначити, що українці, які побачили цю публікацію, не змогли пройти повз і почали писати свої відгуки.

«Ніяк не наїдяться... Незабаром будемо оплачувати повітря мабуть....», «Опять выкачка денег. Да когда же вы нажр*тесь», «А за повітря, яким дихаємо, скільки платити?», - пишуть обурені українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, усім українцям краще сісти! Тарифи на комуналку у 2024 році можуть стати непідйомними. Цифри захмарні

Раніше «Українці» повідомляли, ракетна атака 2 січня: Київ під потужним ударом. Що зараз відомо

Як повідомляли «Українці», основні причини частіше їсти борщ: ви дуже здивуєтеся, це справжня суперстрава