На цьому тижні в Україні прогнозується нестабільна погода, що супроводжуватиметься опадами та значними температурними коливаннями. Метеоролог Ігор Кибальчич ділиться прогнозом, як повідомляє "Метеопрог".

Основні моменти погодного прогнозу:

Арктичне похолодання: Через циклонічну активність та вторгнення арктичного холоду з півночі Європи очікується ускладнення погодних умов у більшості регіонів України.

Суттєве похолодання: Найсильніше похолодання прогнозується у північних, східних та центральних областях. На Чернігівщині та Сумщині температура може опуститися нижче -20 °С.

Обильні опади: Очікується значна кількість опадів у вигляді снігу, мокрого снігу, а на півдні — переважно дощі.

Деталізація погоди по днях:

Сьогодні: У центральних, південних та східних областях очікуються дощі. У західних та північних регіонах — сніг та мокрий сніг. Пориви вітру можуть досягати 15-20 м/с.

3 січня: Сніг та мокрий сніг в західних та східних областях, денна температура близько 0 °С, на Прикарпатті, півдні та в Криму — до +3...+7 °С.

Попередження метеоролога:

Кибальчич попереджає про можливі складнощі через погодні умови, зокрема про налипання мокрого снігу та ускладнення на дорогах. Громадянам радять бути уважними та обережними, особливо під час подорожей.