Деяким українським пенсіонерам, особливо з числа вимушених переселенців (ВПО), необхідно звертатися до Ощадбанку для проходження фізичної ідентифікації, щоб уникнути можливого призупинення нарахування виплат.

У прес-службі банку підкреслили, що даний процес ідентифікації має важливе значення для пенсіонерів з числа переселенців і має бути завершений до 31 березня 2024 року.

Процес фізичної ідентифікації є безкоштовним і може бути здійснений як за власною заявою пенсіонера у відділення банку, так і дистанційно за допомогою відеоконференції.

Ощадбанк
Ощадбанк

Якщо пенсіонеру не вдасться пройти ідентифікацію, сам Ощадбанк не обмежуватиме операції по картці. Однак Пенсійний фонд України (ПФУ) може припинити нарахування виплат на підставі наданих банком даних про те, чи пройшла ідентифікація.

В Ощадбанку уточнили, що надалі переселені пенсіонери мають проходити ідентифікацію кожні шість місяців від дня попередньої фізичної ідентифікації. Цей захід є частиною зусиль для забезпечення точних і надійних виплат пенсій.

Нагадаємо, пенсіонерів нарешті почули: виплати чиновникам уріжуть, а простому народу піднімуть

Раніше «Українці» повідомляли, після ракетних ударів в Україні почали відключати світло: де вже немає електроенергії

Як повідомляли «Українці», ПФУ порадував частину пенсіонерів: комуналка буде абсолютно безкоштовно