Уряд України вирішив продовжити термін проходження пенсіонерами перевірки в Ощадбанку ще на три місяці. Це продовження дозволяє клієнтам пройти необхідні процедури до 31 березня 2024 року.

Про рішення повідомило Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України через свою офіційну сторінку у Facebook.

Продовження торкнеться конкретно вимушених переселенців, зареєстрованих до 24 лютого 2022 року. Примітно, що нарахування пенсії продовжаться навіть у разі, якщо Пенсійний фонд України отримає від банку інформацію про відсутність операцій за рахунком протягом шести місяців поспіль.

З 1 січня 2024 року пенсії у таких випадках не зараховуватимуться на рахунки одержувачів доти, доки вони не пройдуть фізичну ідентифікацію. Ці зміни відображають прихильність уряду до вирішення важливих аспектів соціального захисту громадян, які живуть в умовах війни, про що свідчить робота Координаційного штабу щодо забезпечення реалізації прав і свобод вимушених переселенців.

Нагадаємо, впливає на роботу мозку пенсіонерів: це краще знати

Раніше «Українці» повідомляли, Ксенія Мішина промовилася про своє весілля: Микита Добринін поруч, а Анатолій - ведучий

Як повідомляли «Українці», таємне життя Насті Каменськи спливло назовні? Скандальні та відверті подробиці можуть ввести у ступор