Естонська рада у справах біженців надає фінансову допомогу мешканцям, які постраждали від повномасштабного вторгнення в Україну. Мешканці шести областей — Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Миколаївської — зможуть отримати грошові виплати у розмірі 3600 гривень протягом трьох місяців.

Щоб зареєструватися для отримання допомоги, мешканці можуть зателефонувати до Естонської ради у справах біженців за такими номерами: 0939447568, 0738361238, 0738109344.

Особи, які проживають на тимчасово окупованих (після 24 лютого 2022 року) або нещодавно звільнених від окупації територіях (не раніше, ніж за два місяці до дати подання заяви) і які не мають змоги здійснювати телефонні дзвінки, можуть надіслати запит за наданм посиланням.

Естонська рада у справах біженців наголошує, що домогосподарства, які вже отримують подібну допомогу від іншого агентства або організації за той же період, будуть виключені зі списків одержувачів допомоги. Як тільки допомога буде схвалена, платежі будуть зараховані на банківський рахунок отримувача. Статус заявки можна перевірити за наданим посиланням.

Нагадаємо, нові вимоги для власників будинків: доведеться укладати договори та платити гроші

Раніше «Українці» повідомляли, виплати пенсій, субсидій та пільг вже збільшено: ПФУ назвав найважливіші цифри

Як повідомляли «Українці», забивайте сумки та мішки: в Україні обвал цін на один із найголовніших продуктів у світі