Згідно з постановою Кабміну № 1487, роботодавці зобов'язані до 1 грудня подати податкові списки призовників, що працюють у них. Однак не всі роботодавці виконали цю ухвалу, навіть з урахуванням штрафів, які можуть бути на них накладені.

З початку 2024 року електронний реєстр "Оберіг" буде синхронізовано з усіма державними реєстрами, зокрема Державною податковою службою України (ДПС). Це означає, що Військовий комісаріат матиме онлайн-доступ до інформації про те, де працюють люди, їхні податкові платежі та статус на військовому обліку.

Таким чином, роботодавці, які не подали списки призовників або найнятих осіб без відповідних документів військового обліку, будуть покарані штрафами у розмірі від 5100 до 8500 гривень за кожну особу.

Крім того, у разі звільнення фізичної особи роботодавець зобов'язаний повідомити про це військовий комісаріат. Роботодавцям важливо дотримуватися цих вимог, щоб уникнути можливих штрафів та забезпечити дотримання правил.

Нагадаємо, Олега Винника, Потапа та Влада Яму змішали з брудом і послали три літери: "Зрадили країну"

Раніше «Українці» повідомляли, якими будуть ціни на продукти у 2024 році: до чого варто готуватися

Як повідомляли «Українці», комунальні тарифи у 2024 році зростуть у 2 рази? Скільки платитимемо за газ, воду та електроенергію