Кінець травня та початок червня — чудовий час для посадки деяких культур, які добре ростуть у теплому ґрунті.

Дині, кавуни, кабачки та гарбузи: ці культури люблять теплу землю, і у них ще буде достатньо часу для зростання та отримання врожаю, якщо їх посадити наприкінці травня чи на початку червня.

У цей період найкраще садити огірки прямо в теплий ґрунт відкритого ґрунту. До липня очікується хорошого врожаю.

Помідори та перець: якщо ви ще не підготували розсаду, можна купити вже готову та висадити її в ґрунт прямо зараз. Кінець травня є оптимальним для посадки цих культур.

Редиску можна садити протягом травня і навіть на початку червня. Уже за місяць у вас буде свіжий урожай, готовий до салатів.

Буряк та рання капуста. Ці культури віддають перевагу теплому грунту, тому в цей період можна сіяти насіння буряків і висаджувати розсаду капусти.

Город, зображення з вільних джерел
Город, зображення з вільних джерел

Зелені культури: петрушку, кріп, зелену цибулю, салат, коріандр та щавель можна сіяти наприкінці травня чи на початку червня. Використовуйте легку ізоляцію, щоб покрити ґрунт насінням, щоб прискорити проростання.

Посадка цибулі в травні або на початку червня все ще можлива. Замочування цибулин на 12 годин перед посадкою може стимулювати більш швидке зростання.

Хоча морква добре переносить холод, ранні сорти можна садити наприкінці травня, щоб одержати успішний урожай.

Нагадаємо, секрет потужного підживлення для перцю: урожаю буде так багато, що доведеться ділитися із сусідами

Раніше «Українці» писали, зробіть це зі смородиною вже зараз і гілки будуть ломитися від соковитих ягід: секрети збирання мрії

Як повідомляли «Українці», помилки, які загрожують урожаю помідорів на вашому городі: обов'язково перевірте себе