Сезон черешні в Україні розпочався у середині травня, початкові ціни встановлені на рівні 175 гривень за кілограм. У ході сезону ціни знижувалися і зараз становлять у середньому від 100 до 140 гривень за кілограм. Таке зниження пов'язане зі збільшенням пропозиції у міру надходження на ринок більшої кількості партій вишні, повідомляє «24tv».

Очікується, що ціни продовжуватимуть коливатися в залежності від споживчого попиту та погодних умов протягом сезону.

Якість та кількість врожаю черешні, а також логістичні фактори суттєво впливатимуть на ціни.

Її вирощують переважно на Закарпатті, Буковині та південних регіонах України, включаючи Херсонську область та Одесу. Перші партії зазвичай надходять із Закарпаття.

Цього року сезон розпочався раніше, ніж звичайно. Навпаки, торішні продажі почалися 30 травня. Сприятливі погодні умови призвели до швидшого дозрівання врожаю, що призвело до його раннього надходження та зниження цін.

черешня
черешня

Також регіональні логістичні проблеми можуть вплинути на стабільність цін та доступність продукції у міру розвитку сезону.

В даний час ціна вітчизняної черешні на 16% нижча порівняно зі стартом продажів минулого року, що пов'язано з великими партіями, що вже є на ринку.

Таким чином, ціни на черешню в Україні зараз становлять у середньому 100-140 гривень за кілограм, і очікуються подальші коливання залежно від різних факторів, що впливають.

Нагадаємо, зробіть це зі смородиною вже зараз і гілки будуть ломитися від соковитих ягід: секрети збирання мрії

Раніше «Українці» писали, як позбутися колорадського жука на городі без хімії: урожай буде здоровим та цілим

Як повідомляли «Українці», як відмовитися від солодкого: чому ми не можемо від нього втриматись і як із цим впоратися