Помідори займають важливе місце як основну сільськогосподарську культуру в багатьох країнах світу. Незважаючи на те, що вони є теплочутливими рослинами, їх вирощують навіть у регіонах за Полярним колом у теплицях, що опалюються.

Серед ентузіастів помідори цінуються за їх смачні та поживні плоди, що спонукає овочівників-аматорів винаходити інноваційні методи, що підходять для прохолоднішого клімату, наприклад, помірного поясу.

Один досвідчений агроном понад чотири десятиліття присвятив розробці різних прийомів вирощування томатів за умов помірного клімату. У ході своїх великих експериментів він протестував понад 30 сортів томатів, серед яких фаворитами були "Гігант", "Чилийський лимон" та "Де Барао".

Дивно, але виросли томати висотою понад 4 метри, і вони вийшли з великими, естетичними плодами.

Важливо відзначити, що привернув увагу один новаторський метод — вирощування помідорів у лежачому положенні для отримання подвійного врожаю.

Помідори
Помідори

Метод вирощування томатів у відрах, розроблений більш ніж за 30 років, обіцяє ранні та рясні врожаї у різних регіонах. Вважається, що цей метод має безліч переваг у порівнянні з традиційною грядковою обробкою, причому його основною перевагою є прискорене дозрівання врожаю, яке зазвичай відбувається на 12-15 днів раніше, ніж при звичайній садовій посадці.

Такі контейнери, як відра, залізні баки або навіть каструлі об'ємом щонайменше 10 літрів, слугують ідеальними посудинами для вирощування помідорів цим методом.

Крім того, забезпечення належного дренажу має вирішальне значення для запобігання застою води та забезпечення оптимальних умов вирощування томатів.

Нагадаємо, які овочі потрібно полити настоєм кропиви на городі: навіщо це роблять агрономи та що це дає

Раніше «Українці» писали, обов'язково зробіть це зі смородиною у травні: секрети агрономів для небувалого врожаю

Як повідомляли «Українці», як використовувати яєчну шкаралупу на городі для врожаю мрії: безцінне добриво та захист