Цей простий метод підживлення дає негайні результати: вишня, черешня, сливи та інші фруктові дерева дають рясний урожай.

Не у кожного садівника вишневі дерева дають великі солодкі ягоди, найчастіше через недостатній догляд. Правильне внесення добрив є ключем до вирощування цих культур.

Для початкового весняного підживлення вишневих дерев (або черешні) рекомендується використовувати розчин, багатий на азот. Для цієї мети служить курячий послід: його замочують у воді на десять днів, щоб він перебродив.

Потім півлітра отриманого розчину змішайте із десятьма літрами води та застосуйте для добрива фруктових дерев. Це допомагає зміцнити їх, сприяючи майбутнім рясним урожаям.

Вишня
Вишня

Як тільки плоди зав'язнуть, перейдіть на добрива, що містять калій. Деревна або трав'яна зола є цінним джерелом. Розведіть один літр золи в 10-літровій банці води, створивши основний поживний розчин для плодових дерев.

Щоб поліпшити засвоєння поживних речовин від цих розчинів, додайте 9% оцет. Для розчину буде достатньо 200 мл (1 склянка). Залишіть суміш на 30 хвилин, перш ніж рясно полити всі фруктові дерева. Залежно від віку дерева одне може знадобитися від однієї до трьох відер розчину.

Нагадаємо, обов'язково зробіть це зі смородиною у травні: секрети агрономів для небувалого врожаю

Раніше «Українці» писали, головні помилки при посадці картоплі: ви занапастите весь город

Як повідомляли «Українці», як використовувати яєчну шкаралупу на городі для врожаю мрії: безцінне добриво та захист