Незважаючи на загальне зниження цін на більшість продуктів в Україні, ціни на торішню капусту продовжують зростати. Аналіз EastFruit показує, що ціни на білокачанну капусту досить сильно зростають.

Таке зростання цін пояснюється поєднанням скорочення пропозиції та високого попиту. Фермери, які мають достатні запаси капусти, почали підвищувати ціни, що призвело до подальшого зростання. Аналітики прогнозують, що ця тенденція збережеться, оскільки запаси капусти на фермах поступово зменшуються.

Білокачанна капуста
Білокачанна капуста

Так, зараз торішня капуста надходить у продаж по 8-13 грн/кг, що в середньому на 40% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня.

Однак варто зазначити, що, незважаючи на недавнє підвищення цін, ціни на капусту залишаються в середньому на 38% нижчими, ніж торік. Це говорить про те, що, незважаючи на поточну тенденцію до зростання, ціни все ще відносно нижчі порівняно з попередніми періодами.

Нагадаємо, масштабні проблеми з комуналкою в Україні: кому спишуть борги, а кого судитимуть

Раніше «Українці» писали, українців готують до темних часів: усе розпочнеться вже влітку

Як повідомляли «Українці», грошей навіть на продукти не залишиться: тарифи на світ в Україні піднімуть до європейського рівня