Хоча чай часто розглядається як корисний здоров'ю напій, важливо пам'ятати, що деякі сорти можуть мати недоліки. Дослідження вказало більш пильний погляд на деякі види чаю та потенційні проблеми, пов'язані з їх вживанням. Про це пише «hyser».

Чай із гібіскусу: цей ароматний напій може пошкодити зубну емаль через свою кислотність. Німецькі вчені провели експеримент, порівнюючи вплив кислих продуктів та напоїв на зубну емаль. Вражаюче, але чай із каркаде посів перше місце за шкідливістю, навіть обігнавши різні газовані напої, алкоголь та енергетики. Бажано вживати чай з гібіскусу в помірних кількостях і дотримуватися правил гігієни ротової порожнини, щоб зменшити потенційне пошкодження емалі.

Чай Пуер: таніни надають йому гіркого смаку, а також можуть дратувати травний тракт, що призводить до дискомфорту в шлунку, наприклад, нудоті або болю в животі. Чай Пуер зокрема містить речовини, які можуть викликати такі симптоми, чутливість до яких у різних людей різна. Рекомендується виявляти обережність і обмежити споживання, якщо ви відчуваєте побічні ефекти.

Зелений чай. Його часто хвалять за його користь для здоров'я, він може мати сечогінні властивості, тобто збільшує вироблення сечі. Хоча в деяких випадках це може бути корисним, надмірне вживання зеленого чаю може призвести до втрати як корисних мікробів, так і шкідливих. Покладаючись виключно на зелений чай для гідратації, ви можете перевантажити нирки та печінку та порушити баланс організму. Бажано вживати зелений чай у помірних кількостях та забезпечувати достатню гідратацію за допомогою інших рідин.

Нагадаємо, не погрожуйте свій організм: скільки яєць можна з'їдати в день без шкоди для здоров'я

Раніше «Українці» писали, ваше життя кардинально зміниться: лише три знаки Зодіаку чекає на крутий поворот уже у квітні

Як повідомляли «Українці», перець збиратимете відрами: всього одне підживлення вразить вас казковим урожаєм