Минулого тижня Верховна Рада ухвалила у другому читанні оновлений закон про мобілізацію. У ньому зокрема передбачено обмеження у наданні консульських послуг військовозобов'язаними українським чоловікам за кордоном. Українці на резонансний закон відреагували блискавично.

За кордоном у країнах, де знайшли собі притулок багато українців, утворилися величезні черги до паспортних столів. Всім українським чоловікам раптово закортіло поновити свої документи.

Зокрема, очевидці повідомляють про чергу завдовжки кілька сотень метрів до паспортного столу в Празі. Втім, кажуть, що подібні черги вишикувалися і в інших європейських містах, де є багато українців.

Адже з набранням чинності цим законом військовозобов'язані українці за кордоном не зможуть отримати жодної консульської послуги, поки вони не оновлять своїх військово-облікових даних. А це означає, що вони не зможуть отримати жодного нового документа, і тому будуть змушені перейти за кордоном на нелегальне становище. Отже, чоловіки не матимуть права на виплати біженцям та легальне працевлаштування.

Нагадаємо, скільки доведеться працювати українцям, щоб купити новий автомобіль: так і пенсія настане

Р«Українці» писали, їх розхоплюють насамперед: названі найпопулярніші вживані автомобілі, привезені з Європи

Як повідомляли «Українці», готуйте кругленьку суму: який податок українцям доведеться заплатити за свої машини