Агрономи з досвідом чудово знають, що використання пижми як природний репелент від колорадського жука — чудове екологічно чисте рішення для городників.

Її сильний запах ефективно відлякує шкідників без необхідності використання шкідливих пестицидів чи отрут. Крім того, властивості пижми поширюються і на інших шкідників, таких як кліщі та попелиця, що робить її універсальною рослиною для захисту саду.

Для тих, хто не садив пижму безпосередньо поряд з картопляними грядками, приготування настою з цієї рослини та обприскування ним посівів все одно може забезпечити надійний захист. Цей метод простий і не вимагає особливих зусиль, забезпечуючи природний і стійкий спосіб зберегти здоров'я садових культур.

Загалом, вирощування пижми може допомогти зберегти довкілля вільним від шкідників, зводячи при цьому до мінімуму використання хімічних засобів. Так, це безпрограшний варіант як для вашого саду, так і навколишнього середовища.

Нагадаємо, кущі будуть ломитися від ягід: чим потрібно підгодувати малину навесні, щоб її вистачило і на варення, і на компот

Раніше «Українці» писали, вам не вистачить відер: які рослини на грядках треба полити звичайним молоком

Як повідомляли «Українці», обов'язково робіть це вранці: як підгодовувати помідори, щоб вони виросли великими та цукровими