Досвідчені садівники чудово знають, що підживлення малини навесні може сприяти успішному збиранню врожаю. Саме тому вони розповіли, як це правильно зробити 2024 року.

Почніть вносити добрива у квітні, коли температура повітря та ґрунту стане досить теплою.

Можна використовувати як органічні, і мінеральні добрива. Мінеральні варіанти включають аміачну селітру, сечовину та кеміру. Органічні включають гній, перегній та підстилку.

Розсипте 1 ложку аміачної селітри або сечовини на квадратний метр землі та рівномірно розподіліть граблями. Для кемір розведіть 3 столові ложки в 10 л води і обробіть сумішшю 10 кущів малини.

Також використовуйте органічні добрива: 1 кілограм гною або посліду розведіть у 10 літрах води та вилийте під кущі. Для перегною вносять до 5 кілограмів на квадратний метр.

малина
малина

Перед внесенням видаліть бур'яни, щоб вони не поглинули добрива, призначене для кущів. Також обрізайте пагони старше двох років і розпушуйте ґрунт навколо кущів на глибину 5-10 сантиметрів.

Садівники акцентували увагу на тому, що вносити добриво потрібно у теплу та суху погоду. Якщо ви використовуєте рідкі добрива, заздалегідь полийте кущі, щоб не пошкодити коріння.

Крім цього, при роботі з хімікатами надягайте захисне спорядження, таке як костюм, маска та рукавички, щоб уникнути проблем із диханням.

Нагадаємо, врожай кукурудзи збиратимете вантажівками: коли садитимете, щоб вона була солодкою і росла як шалена

Раніше «Українці» писали, захистіть свій будинок від бід та нещасть: посадіть ці квіти і Всесвіт вам посміхнеться

Як повідомляли «Українці», секрет розкішної смаженої картоплі: одна попередня дія і ваша страва захопить навіть царів