Фахівці запевняють, що далеко не всі вишневі дерева у кожному саду дають великі та солодкі ягоди, часто через недостатній догляд. Досвідчені садівники нещодавно поділилися цінними порадами про те, як максимізувати зростання вишні та збільшити розмір плодів.

Для раціонального зростання ягід можна використовувати особливі способи добрива. Провесною перше підживлення має бути орієнтоване на азот. Садівники запропонували використовувати курячий послід, зброджений у воді протягом 10 днів. Після цього півлітра розчину розбавляють 10 літрами води і наносять на вишневі дерева, підвищуючи їхню загальну силу та потенціал майбутнього врожаю.

Як тільки плоди почнуть зав'язуватися, настав час вносити калійні добрива. Добре підійдуть, наприклад вода, настояна на золі. Кілограм деревної або трав'яної золи замочують у 10 л води на 24 години, потім розбавляють водою. Кожне дерево повинне отримувати 3-4 літри цього розчину для стимулювання здорового росту.

Черешня
Черешня

Правильна обрізка також важлива: рекомендується надати їй форму чаші, щоб сонячне світло могло ефективно досягати ягід.

Також регулярний полив кожні 10-15 днів має вирішальне значення, особливо на етапі дозрівання. Крім того, необхідна пильність проти таких шкідників, як попелиця.

Варіанти лікування включають як хімічні речовини, куплені в магазині, так і домашній розчин золи. Дві склянки золи кип'ятять у 10 л води 30 хвилин, охолоджують, а потім обприскують листя з інтервалом не менше 10 днів між обробками.

Нагадаємо, де найкраще посадити троянди на дачі: будуть довго і красиво цвісти.

Р«Українці» писали, молода капуста здивує казковим урожаєм: що треба посадити поряд з нею, щоб відлякати шкідників

Як повідомляли «Українці», все село вам заздритиме: посадіть на дачі ці рослини і жоден комар вас не потурбує