Короп – одна з найбільших риб України. Укриті затоки, мілководні зони, затони з травою або очеретом – класичні місця для лову коропа на початку року.

На що ловити коропа – це далеко не перше питання. Основне – зібрати гігантів до місця закидання та утримувати там.

Перше, що треба знати про цю хитру рибу: коропа має постійні звички. На кожному водоймищі у них є постійні місця відпочинку та годівлі. Міграція риби водоймою теж не змінюється роками. І навіть усе життя.

Харчуються коропи рясно та різноманітно, самі визначаючи, що їм хочеться прямо зараз. А хочеться їм і вдень, і вночі. Винятки – період нересту і холодна вода. У нерест зовсім припиняється, а нижче 10 ° C майже припиняється. Тому взимку коропа практично не ловлять.

За словами деяких спортсменів рибалок від підгодовування залежить успіх всього лову на 50-80%. Так, наприклад, для успішного лову коропа важливо знати які фактори і як впливають на кількість, інгредієнти та щільність підгодовування:

  • прозорість води;
  • Температура води;
  • течія;
  • тваринний світ;
  • густина риби.

Найпростішим і найдієвішим способом, лову коропових, є кукурудза. Це легко, практично та дешево. Кукурудзу можна приготувати самому або купити готову в банку, насадити на гачок і чекати на клювання. Трофейного коропа на таке підгодовування навряд чи вдасться зловити, але до 2-х кілограм екземпляри будуть обов'язково.

Як приготувати пшеницю для коропа?

Пшениця багата на мінерали і містить більше білка і клейковини, ніж інші злакові. Готується вона також як і кукурудза – настоюється доба, потім варитися доти, доки зернятко можна буде розкусити зубами. Перевага пшениці – це її сумісність із іншими злаками.

Крім того, дуже добре залучають коропа коноплі, тигровий горіх, льон, проссо, люпин у вареному вигляді.

Читайте також:

Тітка Сара прославилася на всю Одесу рецепт єврейської "Цаци" зі смаженої риби

Рибалка під забороною: українців уже попередили про серйозні проблеми

Ідеальна страва під час Великого посту: рецепт королівського гречаного супу з рибними фрикадельками