Багато городників з нетерпінням чекають на врожай кабачків у червні, бажаючи насолодитися цими ніжними овочами в різних стравах. Однак у цей час вони можуть перебувати у фазі зростання.

Щоб прискорити плодоношення і потенційно зібрати кабачки на два тижні раніше, ви можете використовувати простий метод, який полягає у видаленні порожніх квіток.

Поліпшіть плодоношення кабачків, видаливши пустоцвіти:

На початку вегетації спостерігайте погоду. Нестача сонця та часті дощі можуть призвести до появи більшої кількості порожніх квіток (чоловічих) та меншої кількості жіночих зав'язей.

У самозапильних гібридів зосередьтеся на зрізанні порожніх квіток. Це спонукає рослину спрямувати свою енергію на розвиток жіночих та плодів.

Урожай кабачків
Урожай кабачків

У кучерявих сортів спочатку видаліть всі чоловічі квітки. Як тільки з'являться жіночі, залиште кілька чоловічих, щоб забезпечити запилення.

У гібридних сортів, коли починають формуватися плоди, також видаліть чоловічі квітки, щоб дати рослині можливість природним чином регулювати плодоношення.

Так ви можете покращити процес плодоношення кабачків, що потенційно призведе до більш раннього та рясного врожаю.

Нагадаємо, щіпка на лійку і вас завалить огірками: як потроїти врожай хрустких "зелененьких"

Раніше «Українці» писали, секрети підживлення малини у червні: солодких ягід вистачить і на компот, і на варення, щоб не хворіти взимку

Як повідомляли «Українці», як часто потрібно поливати помідори, щоб вони не лопалися та не були водянистими: найкращі способи