Нещодавно сталася найпотужніша геомагнітна буря за останні 20 років. Сонячна активність зараз досягла піку свого 11-річного циклу набагато раніше, ніж прогнозувалося.

Крім цього, наступні магнітні бурі очікуються 24 та 27 травня.

Однак, на думку вчених Центру прогнозування космічної погоди NOAA, потужні спалахи на Сонці продовжаться. Це призведе не лише до погіршення самопочуття людей, насамперед метеочутливих, а й до кліматичних змін.

Так, згідно з дослідженням вчених, у періоди дуже високої сонячної активності кількість циклонів збільшується приблизно на 10-20%.

Збільшення циклонічної активності може мати кілька суттєвих наслідків:

Це може призвести до більш частих і сильних шторм, ураганів і тайфунів, які можуть спричинити масштабні збитки та руйнування.

Тайфун
Тайфун

Взаємодія між геомагнітними бурями та атмосферою Землі може призвести до незвичайних температурних режимів, сприяючи виникненню сильніших хвиль тепла чи похолодання.

Також більш висока циклонічна активність може змінити характер опадів, що потенційно може призвести до частіших повеней у деяких районах та посух в інших.

Зміни погодних умов можуть суттєво вплинути на продуктивність сільського господарства та продовольчу безпеку.

Крім цього, підвищена сонячна активність може мати прямий вплив на здоров'я людини, особливо тих, хто є чутливим до змін погоди. Симптоми можуть включати головний біль, втому та загострення серцево-судинних захворювань.

Нагадаємо, як повернути білий колір одягу: що додати в порошок для дивовижного результату

Раніше «Українці» писали, секрет підживлення полуниці у травні для солодких та великих ягід: зробіть це прямо зараз

Як повідомляли «Українці», українцям хочуть підвищити податки більш ніж утричі: куди ж підуть наші гроші?