Більшість городників щиро вважають, що редиска невибаглива у плані догляду, вона швидко росте, так що висівати насіння культури можна кілька разів за сезон. Однак є помилки, яких припускаються городники, а вони потім дуже псують смак редиски.

Редиска - рослина дуже невибаглива, проте велика її проблема в тому, що вона може мати гіркий смак. Це буває через неправильний догляд за нею. Перша помилка – недостатній полив. Коли вологи в грунті мало, в коренеплоді відразу починає виділятися гірчичне масло від якого той і стає гірким.

Друга причина чому редиска пече - пізнє її прибирання. Якщо коренеплоди перезріли, вони будуть пекти. Тому не потрібно відкладати збір, сподіваючись, що редиска ще підросте.

Також відіграє роль чистота грядки. Якщо біля редиски росте багато бур'янів, то вони забирають у коренеплоду багато корисних речовин.

Що робити, якщо редис гірчить - правила вирощування

Досвідчені городники радять починати із сорту. Краще взяти "Кармен" чи "Меркадо".

Після посадки потрібно регулярно поливати редиску. Двічі на тиждень буде достатньо, однак якщо дощова погода, то можна рідше.

Варто врахувати, що редис потрібний пухкий грунт. Тому після поливу потрібно пропушити землю.

Також городники радять дотримуватися відстані при посіві насіння. Так редиска буде не тільки не гіркою, а й великою. Це стосується і бур'янів. Потрібно стежити, щоб грядки з редькою були чистими.