Ніхто не заперечуватиме, що вологі серветки давно і міцно закріпили за собою статус зручної та корисної речі нашого стурбованого повсякденного життя. Ще б пак, вони не займають багато місця, завжди під рукою і їх легко використовувати в похідних умовах. Ось тільки іноді трапляється неприємність, що вони можуть раптово висохнути.

Вологі серветки - гігієнічні вироби, які на 90% складаються з водного або спиртоводного лосьйону або емульсії, також у складі є ПАР, емоленти, віддушки, консерванти, біологічно активні речовини, іноді рослинні олії та екстракти. Знаючи склад вологих серветок, легко зрозуміти, чим їх можна відновити у разі висихання.

Так, щоб врятувати вологі серветки, що засохли, прямо в пачку з висохлими серветками потрібно налити міцелярну воду. Додавати рідину слід порційно, поки не досягнете потрібного результату.

Після цього закрийте упаковку. Струсіть її як слід і використовуйте серветки за призначенням. Ці нехитрі маніпуляції зроблять вироби ще кращими. З таким просоченням можна легко відтерти перманентний маркер або сліди від чорнила.

До речі, є й інші способи відновити засохлі вологі серветки:

Хлоргексидин. Щоб отримати серветки з антибактеріальним ефектом, додайте в упаковку недорогі ліки. Воно вбиває мікроби, не палить ранки, не сушить шкіру.

Засіб для зняття макіяжу. Якщо косметичні серветки трохи підсохли, налийте всередину пачки дві столові ложки засобу і зачекайте чверть години. Потім знову зможете використати вироби для зняття макіяжу.

Касторове масло. Несподівано, але вироби можуть бути корисними у догляді за взуттям. Достатньо їх добре зволожити касторовою олією. Протирайте взуття щоразу після прогулянки, і воно перетвориться: стане м'яким, зволоженим, блискучим.

Читайте також:

Сляжете з тяжкою хворобою: чому в жодному разі не можна мити посуд у гостях

Не всі господині про це знають: як насправді потрібно зберігати суп у холодильнику

Стара каструля стане як нова: відваріть у ній цей простий фрукт і ви здивуєтеся