Всі дачники знають, що огірок є примхливим та вимогливим до умов зростання, таким як ґрунт, температура та вологість. Він віддає перевагу теплим місцям з сонцем, родючим грунтам, збагаченим гумусом. Однак є секрети, як зробити так, щоб огірки плодоносили до самої осені.

Свіженькі, хрусткі, солодкі огірочки люблять усі українці. Ще б пак, вони є чудовим джерелом вітамінів і відмінною основою для зимової консервації.

Ось тільки не встигають огіркові стебла добре вирости та зацвісти, як на листі вже з'являються жовті плями або білий наліт і кущ поступово починає всихати та пропадати. Тому так важливо знати, як продовжити життя та плодоношення огірків.

По-перше, щоб продовжити плодоношення огірка, важливо не допускати старіння батогів. Збирати плоди краще за день, не допускати переростання плодів.

Також важливо періодично вносити під кореневу систему огірка суміш землі з перегноєм у пропорції 50/50. Це важливо робити, коли огірок вже сформував плоди чи плодоносить, для появи свіжих молодих корінців.

Крім того, щоб огірки посилено нарощували зелену масу та квіти, потрібно обов'язково обробляти огіркові кущі добривами такими як: сечовина з розрахунку – 1 столова ложка речовини на 10 літрів води, або розчином з мікроелементів, який роблять – 1 таблетка на 10 літрів води.

А ще дуже важливо вибрати "правильний" сорт огірків.

Наприклад, варто звернути увагу на сорт Фенікс 640 - огірок, який дозріває пізно і довго плодоносить. Сам огірок щільний, м'ясистий та чудово підходить для тривалих транспортувань. Добре себе зарекомендував при термообробці та невибагливий у вирощуванні.

Плід має товсту шкірку, яка захищає його від пошкоджень і робить хрумкою незалежно від того, в якому вигляді він вживається в їжу. Плід соковитий, з насиченим смаком та м'ясистою м'якоттю.

Нагадаємо, готуйте грошики: на мешканців багатоповерхових будинків чекають одразу два нові платежі

Раніше «Українці» писали, популярна продукція в Україні перетворилася на "скарб": від космічних цін очі будуть квадратними

Як повідомляли «Українці», як і коли правильно сіяти кріп у відкритий ґрунт: точно виросте пишним та смачним