Олександр Сирський змінив на посади Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. І хоча не всі українці були доіальними таким рішенням, але таке рішення президента.

Наразі ми стали помічати деякі зміни у діяльності ЗСУ, але зараз стало відомо те, що Володимир Зеленський дав Сирському повний карт-бланш. На що? Дізнаєтесь нижче.

Олександр Сирський та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Олександр Сирський та Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 2 березня.

Глава держави зазначив, що щодня спілкується із західними партнерами про допомогу Україні та заслуховує доповіді військових.

"Щодня головком і командувачі на фронті, саме там, де потрібно. У головкома карт-бланш на кадрові зміни в армії, у штабах будь-які" , - сказав він.

Зеленський зазначив, що всі українські командири повинні знати та відчувати реальні потреби фронту та "реально бути" з солдатами та сержантами.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Президент додав, що після повернення Сирського з фронту заслуховуватиме його доповідь та конкретні пропозиції щодо подальших змін та дій.

Зазначимо, що 2 березня генерал-полковник Олександр Сирський анонсував кадрові зміни серед командирів бригад, які не володіють ситуацією та чиї дії створюють загрозу особовому складу.

Нагадаємо, що не відправлять на фронт навіть після вручення повістки та навчання: українцям розповіли, кому не світить автомат.

Раніше ми повідомляли, що Кирило Буданов розповів про відставку Залужного та його конфлікт із Зеленським: "Якщо все добре, то чому ми в цій ситуації".