В Україні відновилися планові перевірки лічильників комунальних послуг, зокрема газу, електроенергії та води. Ці перевірки, які зазвичай проводяться кожні чотири роки, спрямовані на перевірку точності показань лічильників. Несвоєчасне проведення перевірки може зробити дані про витрати недійсними.

Споживачі мають можливість вибрати організацію для проведення перевірки, при цьому рекомендується перевірити наявність «Свідоцтва про повноваження на проведення перевірки засобів вимірювальної техніки» у вибраній організації.

Електроенергія, лічильник, фото з вільних джерел
Електроенергія, лічильник, фото з вільних джерел

Хоча перевірка без демонтажу лічильника може спричинити додаткові витрати, вона спрощує процедуру. Якщо лічильник визнаний непридатним, його слід замінити на новий з урахуванням технічних характеристик та комплектації.

Після перевірки лічильника споживачі мають отримати «Свідоцтво про відповідність приладу» та «Акти про проведення перевірки». Цей процес забезпечує правильну роботу лічильників комунальних послуг та відповідність стандартам точності.

Нагадаємо, українцям у Польщі виплатять до тисячі доларів: кого порадують потужною підтримкою

Раніше «Українці» писали, банки "зіллють" уряду доступ до банківських карток українців: "Можна відстежити"

Як повідомляли «Українці», зарплати до мільйона гривень: правління "Ощадбанку" гребе гроші лопатою, поки народ на межі виживання