Володимир Зеленський своїм указом продовжив режим загальної мобілізації України до травня. Також усі ми чекаємо на затвердження законопроекту про мобілізацію.

Але поки що працюємо у колишньому режимі, а Володимир Зеленський тим часом зробив деякі уточнення щодо мобілізації під час Мюнхенської конференції з безпеки.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Так, за словами Зеленського, питання щодо мобілізації в Україні комплексне. Насамперед це питання стосується ротації військових.

"Питання комплексне, питання справедливих мобілізацій, і найголовніший момент - питання ротацій. Люди, які втомилися на фронті фізично, українці, будь-яка людина, це не залежить від нації, ти втомився, ти маєш відновлюватися. Ти виходиш, відновлюєшся, а натомість тебе хтось інший приходить, професійна людина, яка пройшла відповідний термін тренування. Від цієї системи залежить і система мобілізації - скільки людей у ​​тебе на фронті, скільки є у тебе резервів" , - пояснив він.

Крім того, Зеленський наголосив, що для оборони потрібна певна кількість. А ось для контрнаступу потрібно мати іншу кількість бригад. Тож питання мобілізації є складною справою.

Жінка у ЗСУ: скрін з відео
Жінка у ЗСУ: скрін з відео

Нагадаємо, що Володимир Зеленський відреагував на новини про Навального і пройшовся путіном: "Йому байдуже, хто загине".

Раніше ми повідомляли, що ТЦК працюватимуть цілодобово і Зеленський пояснив причини: "Війна не має перерви на обід".